Zakończyły się 4 spotkania w ramach Letniej Akademii SUSE 2020. W tym roku omawiane były najciekawsze sesje z konferencji SUSECON Digital 2020.

Warto obejrzeć nagrania w języku polskim z poszczególnych spotkań, które dostępne są po darmowej rejestracji:

  • Software Defined Storage o wydajności macierzy, z obsługą Windows i kontenerów.

Prezentacja najważniejszych informacji na temat pamięci masowej Software Defined Storage. Prelegenci mówią od czego zacząć i jak zaprojektować jej wdrożenie i jak zoptymalizować jej wydajność. Omawiają także natywną obsługę Windows i kontenerów oraz odpowiadają na pytanie dlaczego pamięć masowa SDS to jedyny słuszny kierunek.
Zobacz nagranie

  • Silne strony systemu Linux i jego przyszłość.

Omówienie najciekawszych i najwyżej ocenianych sesji z SUSECON Digital 2020 poświęconych systemowi SUSE Linux, jego silnym stronom, funkcjonalnościom wyróżniającym go na tle konkurencji. Jest to także przegląd nowości oraz zapowiedź zmian w kolejnych wersjach flagowego rozwiązania SUSE.
Zobacz nagranie

  • Zarządzanie systemami Linux i kontenerami w środowiskach on-premise oraz w chmurze – premierowy pokaz SUSE Manager 4.1.

Pokaz nowej wersji oprogramowania SUSE Manager oraz przegląd najciekawszych sesji z SUSECON o zarządzaniu systemami Linux i kontenerami w środowiskach on-premise oraz w chmurze. Poznaj najbardziej wszechstronne narzędzie do automatyzacji i centralnego konfigurowania, uaktualniania, patche’owania, monitorowania, audytowania i kontroli zgodności, obsługujące systemy SUSE Linux Enterprise oraz Red Hat Enterprise Linux, CentOS, Oracle Enterprise Linux, openSUSE Leap i Ubuntu!
Zobacz nagranie

  • Jak Kubernetes, Rancher i SUSE wspierają konteneryzację?

Ostatnie spotkanie w ramach Letniej Akademii SUSE 2020, na którym dowiesz się o nowej ofercie SUSE wspierającej korzystanie z kontenerów, Kubernetesa i tworzenia aplikacji cloud-native. Omówone są także najciekawsze sesje z konferencji SUSECON Digital 2020.
Zobacz nagranie

Share This