Wirtualna konferencja SUSECON Digital 2021 odbędzie się w tym roku w dniach 18-20 maja. SUSE promuje ją hasłem: „Dajemy Ci to, co najlepsze w rozwiązaniach Linux, Kubernetes i Edge, gdziekolowiek jesteś”.

Organizatorzy w czasie tegorocznej konferencji chcą zainspirować uczestników możliwościami cyfrowej transformacji. Bez względu na to, czy ktoś dopiero zaczyna ten proces, czy też jest już mocno zaawansowany, teraz jego możliwości mogą stać się nieograniczone.

Podczas sesji głównej SUSECON wystąpią: Melissa Di Donato (SUSE CEO), Sheng Liang (prezes ds. inżynierii i innowacji), Thomas Di Giacomo (prezes ds. technologii i produktów), klienci SUSE, partnerzy i nie tylko!

Ponadto będzie można spotkać się z ekspertami technicznymi i liderami opinii zatrudnionymi w SUSE i Rancher Labs i zadawć im nawet najtrudniejsze pytania odnośnie biznesu i IT.

Warto też będzie skorzystać z wielu sesji technicznych i praktycznych tutoriali skupionych tematycznie na systemach Linux dla firm, zarządzaniu Kubernetesem i rozwiązaniach Edge.

Wszystko to, zdaniem organizatorów, ma zamienić inspirację w konkret korzystając ze zdobytej wiedzy o dostępnych już technologiach i planach rozwoju, dzięki czemu można wprowadzać innowacje w każdym miejscu.

Rejestracja startuje 15 marca 2021 r.

Więcej informacji na susecon.com

Share This